Drogi Użytkowniku! Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych orez nawigacyjnych. Dowiedz się więcej na temat używania plików cookies oraz sposobach ich wyłączania

wiem, zamknij

SZYBKI KONTAKT zwiń/rozwiń

Mają Państwo jakieś dodatkowe pytanie dotyczące naszej oferty, lub potrzebujecie pomocy w realizacji zamówienia? Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Układy chłodnicze

Układy otwarte:

Chemkomplex 103

Środek stabilizujący pH, twardość i chroniący przed korozją obiegi chłodnicze. Zapobiega powstawaniu osadów i kryształków. Powoduje rozpuszczanie i usuwanie utrzymujących się osadów. Cząstki unoszące się są dyspergowane i zostają zatrzymane w zawiesinie. Zastosowanie termostabilnych multipolimerów gwarantuje stabilność w obiegach z gorącą wodą. Skutecznie chroni przed korozją systemy z metali kolorowych. Powoduje stabilizację ditlenku krzemu i krzemianu magnezu oraz kompleksację kationów metalu.

Układy zamknięte:

Chemkomplex 260

Środek stabilizujący twardość i chroniący przed korozją o niewielkim stopniu spieniania. Produkowany na bazie policarbonu, polikarboksylu, polifosforanu i maleinowego poliwęglanu. Stosowany w systemach wodnych i wodno-glikolowych (systemy zamknięte), jak również w zbiornikach tłokowych i w systemach z wodą pod ciśnieniem. Nadaje się do zastosowania w instalacjach z metali różnego rodzaju, jak aluminium i stopów aluminium, metali kolorowych, stali, stali szlachetnej i pozostałych elementów żelaznych, jak również tworzyw sztucznych. Ponadto ma działanie bakteriobójcze.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji

OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY

Prosimy o zapoznanie się z dokumentem opisującym ogólne warunki sprzedaży.

czytaj więcej

Polityka prywatności